Getoari bën rrëfimin prekës: Kur lindi Marget zbulova sëmundjen e rëndë

Reperi i njohur Getoar Selimi ose ndryshe i njohur me emrin e artit Gheto Geasy, ka rrëfyer për herë të parë një ndër momentet më të vështira të jetës së tij, kur zbuloi sëmundjen e rëndë që kishte.

Teksa ishte i ftuar në “Zemër Luana” artisti u vu përballë disa pyetjeve dhe një ndër to ishte: Cili ka qenë mendimi i parë kur ke marrë Marget në krahë?

Këngëtari tregoi se teksa Marget po lindte ai ka zbuluar se vuante nga një sëmundje e rëndë por në momentin e parë që ka mbajtur vogëlushen e tij në krah ka harruar gjithçka duke i premtuar asaj se çdo do shkojë në rregull.

“Në ditën kur ka lindur Marget, aty zbulova një sëmundje timen dhe ishte paksa e vështirë për mua por në momentin kur e kam marrë Marget në dorë e kam ditur që çdo gjë do të shkojë në rregull.”- tha Getoari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Shqiptarët dhe ‘oreksi’ për bukën/ Të parën në Europë për konsum dhe çmimin e lartë

Së fundmi, disa furra në vend kanë rritur çmimin e bukës me 10 lekë, duke e çuar në 80 lekë, me një shtrenjtim rreth...

Loredana poston foton pa make-up dhe filtra, problemi i saj qenka thuajse si i të gjithave ne

Reperja Loredana Zefi, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj diçka që e besdis në...

Afganët në Shqipëri, shpresë për një jetë të re/ Rrëfimi: Kisha dëgjuar për besën dhe mikpritjen e shqiptarit

Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish-zyrtarë të...

Beatrix publikon këngën dedikuar Donaldit, por të gjithëve i mbeti mendja tek çmimi i veshjes

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, është në qendër të mediave rozë prej ditës së martë, kur publikoi këngën e saj më të re me...

Eurosong nuk do të zhvillohet në Ukrainë, organizatorët zbulojnë lëvizjet e fundit

Me shpalljen e fitores ndaj Ukrainës në Eurovizion përfaqësuesit e këtij eventi kanë treguar se edicioni i tyre vitin e ardhshëm nuk do të...