Arrestohet ‘fansi i çmendur’ i Selena Gomez, kërkoi t’i futej në shtëpi

Një fans i fiksuar pas Selena Gomez, i cili tentoi të futej në shtëpinë e këngëtares, është kapur nga policia mëngjesin e së dielës.

Burimet nga ‘LAPD’ na thonë se oficerët e arrestuan djalin ndërsa ai u përpoq të largohej nga shtëpia e saj në LA, por ekipi i sigurisë së Selenës e kishte kapur direkt në flagrancë. Na është thënë se i dyshuari ka kërcyer gardhin rreth orës 1 të mëngjesit dhe sigurimi menjëherë thirri policët.

Djali u përpoq të ikte, por oficerët e gjetën atë duke u endur nëpër lagje dhe ai tha se donte vetëm të takonte Selenën.

Sugurimi rrëfeu se djali nuk arriti të hynte në pronë, por  gjithçka ndodhi jashtë portës së saj. Selena nuk ishte në shtëpi gjatë asnjë incidenti. Djali nga mëngjesi i sotëm u dënua për shkelje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Autobiografia e princ Harry pritet të trondisë sërish familjen mbretërore: Sekretet që pritet të zbulojë

Libri i ri autobiografik i Princ Harry do t’i shkaktojë familjes mbretërore shumë shqetësime, sipas burimeve të shumta. Libri i Dukës së Sussex-it prej 20...

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck në një shëtitje romantike në ‘Beverly Hills’

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u fotografuan në një tjetër dalje së bashku nëpër rrugët e LA. Çifti u fotografuan teksa hynin në një dyqan...

Andresa shtatëzënë, sekretin ia zbulon telefonuesja live në “E Diela Shqiptare”

Andresa Ambrosio është prej vitesh pjesë e pandashme e të  dielës. Bukuroshja braziliane është kumbarë e "Telebingo Shqiptare", duke sjellë kësisoj gëzim në familjet shqiptare. Vera...

Incidenti i Romeos në dasëm, aktorit i grisen pantallonat teksa kërcen

Binjakët Donald dhe Romeo Veshaj ishin të ftuar në një dasëm, ku ky i fundit ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Romeo ishte i vendosur...

Njihuni me iPhone 13, çmimi i tij do t’ju habisë

Prezantimi i iPhone-ve të rinj ishte  edhe ngjarja e madhe e vjeshtës nga Apple, e cila u zhvillua të sonte në mbrëmje.Si zakonisht, prezantimi...